درباره ما

بحث آموزش در علوم و هنرهای گوناگون از جمله موسیقی موضوع “ابزار آموزش” را نیز در بر می گیرد. متاسفانه در بیشتر منابع مربوطه و نیز روش‌های به روزِ آموزشی و کمک آموزشیِ مورد نیاز علاقمندان، هنرجویان، دانشجویان و اساتید موسیقی در دسترس نبوده یا فاقد کیفیت مورد نظر می باشند. این امر مشکلات زیادی برای فعالین این حوزه ایجاد می کند، بطوری که حتی در بعضی مواقع روال سخت و طاقت فرسای امور مانع از لذت بردن افراد از فعالیت در هنر مورد علاقه شان می گردد. هنرجویان و اساتید به خاطر در دسترس نبودن منابع و مراجع با مشکلات تکنیکی دست و پنجه نرم می کنند و دست آخر بازدهی و کارایی قابل قبولی در انتقال مطالب ندارند.

سایت ” موسیقیدان ” بر مبنای نیاز ها وسفارش های اساتید ، هنرجویان و علاقمندان به موسیقی ایجاد شده است و با لحاظ نمودن استانداردهای معتبر و تکنولوژی‌های نوین و بکارگیری افراد کار بلد و باتجربه همواره بیش از پیش کامل تر و با کیفیت تر می شود تا دسترسی همگان به منابع متنوع هنر موسیقی از جمله
1. تهیه نت‌ها و متدهای موسیقی
2. تهیه مطالب، فایل های صوتی و ویدیویی آموزشی/کمک آموزشی
3. ثبت نام و شرکت در اجراها و دوره های آموزشی…
ساده تر و از این طریق انتخابِ مناسب، آسان تر گردد.

احترام به دیدگاه ها و سلیقه‌های موسیقیایی همگان سر لوحه ی خط مشی “سایت موسیقیدان” است.
موسیقی در کنار تخصصی بودن، تا حد زیادی سلیقه ای بوده و هر سبک آن می تواند در جای خود مورد استفاده های درست قرار گیرد. برای بهره وری صحیح از این ویژگی ارتقاء سطح علمی و فنی افراد در جوانب مختلف این هنر اهمیت ویژه ای می یابد.

“سایت موسیقیدان” علاوه بر ارتباط با طیف گسترده ی اساتید بزرگ و افراد با تجربه و هنرجویان، امکان درآمدزایی را نیز فراهم نموده است و علاقمندان با معرفی و خرید محصولات سایت، درصدی از درآمد فروش را به خود اختصاص می دهند . این موضوع ما را به اهداف خود که بستر سازی و بالا بردن سطح کیفی تقاضا و رواج آن است نزدیک می کند. بعلاوه فرصتی را فراهم می کند تا افراد از قابلیت های خود مانند تنظیم، آهنگسازی، نویسندگی، نت نویسی، تکنیک های سازی، روش های آموزشی نوین و… استفاده کرده و آن ها را به کار گیرند.

همچنین افراد می توانند با دیگران در تعامل بوده، فعالیت ها، افکار و دیدگاه های خود را به اشتراک بگذارند. پرسشها و مشکلات خود را مطرح نموده، به گفتگو پرداخته و یا پاسخ گوی پرسشها و مشکلات دیگران باشند. از اخبار رویدادها و فعالیت ها مطلع شده و از خدمات و حمایت های لازم از جمله اجراهای آموزشی و انجمن صنفی هنرمندان موسیقی بهره مند شوند.

سبد خرید
اسکرول به بالا