درباره‌ی ما

اغلب نت ها، روش های آموزشی و کمک آموزشی مورد نیاز علاقمندان، هنرجویان، دانشجویان و اساتید موسیقی در دسترس نبوده یا کيفيت لازم و کافی را ندارند که مشکلات زیادی در آموزش و یادگیری و حرفه ی موسیقی ایجاد می کند. حتی لذت کار و یادگیری در بعضی مواقع سخت و طاقت فرسا می شود. هنرجویان و اساتید به خاطر نبود دیگر منابع و مرجع ها با مشکلات تکنیکی دست و پنجه نرم کرده که بازدهی و کارایی خود را در انتقال موضوع و مطالب ندارند.

سایت موسیقیدان با سفارش ها و نیازهای اساتید و هنرجویان و علاقمند به موسیقی که با استانداردهای معتبر، تکنولوژی، افراد کار بلد و باتجربه ترکیب شده، هر روز کامل تر و با کیفیت تر می شود تا دسترسی به خدمات موسیقی و انتخاب همه را بیشتر و راحت تر کند.

سایت موسیقیدان اعتقاد کامل به احترام به دیدگاه ها و سلیقه های موسیقی همه دارد.هر موسیقی در جای خودش می تواند به درستی و کمال استفاده شود و این موضوع، نیاز را در بالا بردن دانش خود در تمام شاخه های موسیقی را مهم می کند.

سایت موسیقیدان علاوه بر ارتباط با طیف گسترده ی اساتید بزرگ و افراد با تجربه و هنرجویان، امکان درآمدزایی از سایت را فراهم نموده که علاقمندان با معرفی و خرید محصولات سایت، درصدی از فروش آن را به خود اختصاص می دهند که ما را به اهداف خود که بستر سازی و بالا بردن سطح کیفیتی تقاضا و رواج آن است نزدیک می کند. این موضوع فرصتی را فراهم می کند تا افراد از پتانسیل های خود مانند تنظیم، آهنگسازی، نویسندگی، نت نویسی، تکنیک های سازی، روش های آموزشی نوین و … استفاده کرده و آن ها را به کار بگیرند. 

همچنین افراد می توانند با دیگران در تعامل بوده، فعالیت ها، افکار و دیدگاه های خود را به اشتراک بگذارند. سوالات و مشکلات خود را مطرح، به گفتگو پرداخته و یا پاسخ دیگران را داده و کمک آن ها باشند. از خبرها، رویدادها و فعالیت ها خبر دار شده و از خدمات و حمایت های لازم از جمله اجراهای آموزشی و انجمن صنفی هنرمندان موسیقی بهره مند باشند.

سایت موسیقیدان با رویکرد شبکه اجتماعی به صورت تخصصی با مشورت، حمایت اساتید و افراد با تجربه به موسیقی می پردازد، این سایت فروشگاهی، خبری، آموزشی، خدماتی و یک شبکه اجتماعی موسیقی است. هر کس که علاقمند است نظرات خود را به اشتراک بگذارد می تواند با ساخت یک حساب کاربری در این سایت شروع به کار کند. همچنین می توانند در بخش همکاری در فروش به در آمد زایی و همکاری با سایت بپردازند.

سایت موسیقیدان عقیده دارد موسیقی در کنار تخصصی بودن، سلیقه ای می باشد و می تواند در جای خودش استفاده های درست داشته باشد. 

احترام به سلیقه ی موسیقایی مردم و بالا بردن دانش خود را در تمام شاخه های آن از اهداف بزرگ ما می باشد.

خدمات این سایت شامل فروشگاه، خبرها، انجمن پرسش و پاسخ، دانشنامه، آموزش و خدمات فروش بلیت فروش اجراهای آموزشی می باشد. همچنین در این سایت هر فرد می تواند یک صفحه شخصی داشته باشد و نویسندگان دیگر را در آن دنبال کند.

سایت موسیقیدان به زودی روی نرم افزارهای مختلف موبایل نیز قابل دریافت خواهد بود.

این سایت هر روز با خبرهای دنیای موسیقی به روزرسانی می شود. دسترسی سریع به آرشیو متنوع  نت ها ، آموزش ها و کمک آموزشی ها را فراهم می کند. با ارسال سوالات در بخش انجمن می توانید بهترین جواب ها را از دیگران دریافت نمایید و با ثبت سفارش در کامل نمودن سایت با ما همیار باشید.

سبد خرید